За кордоном

136 країн домовилися про податок для глобальних корпорацій

11 жовтня 2021, 10:15Новини120

Этот материал также доступен на русском

Технологічні гіганти подібні Amazon, Facebook будуть забов`язані сплачувати податки у країнах, де продаються іхні послуги навіть, якщо вони не мають там фізичної присутності.

  • Посилання скопійованоlink copied

Країни-члени Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) домовились про перегляд міжнародних правил щодо оподаткування, глобальний мінімальний податок на рівні 15% для глобальних корпорацій та інші зміни, покликані завадити ухилянню від податків, констатує “Голос Америки”, – пише finbalance.

Як повідомляє видання The New York Times, відповідно до угоди, технологічні гіганти подібні Amazon, Facebook будуть забов`язані сплачувати податки у країнах, де продаються іхні послуги навіть, якщо вони не мають там фізичної присутності.

Видання також відзначає, що деталі угоди має бути узгоджено наступного тижня у Вашингтоні на зустрічі міністрів фінансів країн G20. Її підписання очікується на саміті у Римі наприкінці жовтня. Угода має запрацювати у повній мірі до 2023-го року.

Як зауважує УНІАН з посиланням на Еuronews, всього до домовленості приєдналися 136 країн зі 140, які брали участь у переговорах. На частку цих 136 країн припадає понад 90% світового ВВП.

 

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?