Зверніть увагу

За яку суму боргу можуть відключити воду і чи буде про це попередження?

30 серпня 2021, 13:31Новини1127

Этот материал также доступен на русском

Відключення можливе за наявності боргу розміром щонайменше 2500 гривень або ж несплати послуг протягом року.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Київводоканалі готуються до вкрай жорсткого способу боротьби зі злісними боржниками. Наразі готують списки неплатників, із якими надалі проведуть інформаційну кампанію щодо можливого відключення води. Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”, – пише Великий Київ.

З 20 серпня в Україні почав діяти закон, який знімає мораторій на відключення споживачів комунальних послуг, які мають заборгованість. За словами головного інженера розрахункового департаменту Київводоканалу Євгена Шкадро, наразі в столиці близько 5% від загальної кількості споживачів є неплатниками з досить значними сумами боргів. Це 50 тисяч городян.

“Відключення можливе за наявності боргу розміром щонайменше 2500 гривень або ж несплата послуг протягом року. Із цією категорією людей ми працюватимемо індивідуально. Ми можемо піти на зустріч. Заключаємо договори реструктуризації для сплати заборгованості. Але просто так без попередження ми відключати не будемо”, – пояснив Євген Шкадро.

Інженер зауважив, що відключення води неплатникам буде відбуватися точково – одну квартиру з усього будинку. Для цього навіть не потрібно заходити у квартиру.

Перед тим, як зупиняти послугу водовідведення, компанія проводить роз’яснювальні роботи зі споживачами, а про відключення повідомляє письмово.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн