Зверніть увагу

Встановили бойлер, а платіжки за гарячу воду продовжують надходити: як діяти?

12 березня 2021, 13:43Новини339

Этот материал также доступен на русском

Якщо ви вчасно не передавали показники та не опломбували вентиль, і встиг утворитися борг за гаряче водовідведення, необхідно звертатись до Київводоканалу для проведення перерахунку.

  • Посилання скопійованоlink copied

Гаряча вода — обходиться киянам в чималу копієчку, тож більшість вважають за краще встановлювати електричні бойлери. Проте, платіжки за гарячу воду все одно продовжують надсилати. Як бути в такій ситуації пояснив Київводоканал, – пише finance.ua.

«Звісно, ви не повинні платити за послугу, якою не користуєтеся, але у Київводоканалі немає відомостей про те, що ви відмовилися від централізованого гарячого водопостачання. Якщо ви припинили передавати нам показники лічильника гарячої води, ми вимушені нараховувати вам платіж за гаряче водовідведення за середніми показниками», — пояснюють у Київводоканалі.

Також у відомстві зауважують, якщо ви встановили бойлер і більше не хочете платити за гарячу воду та водовідведення, є два варіанти:

  • продовжити передавати показники лічильників гарячої води;
  • замовити у виконавця послуги (Київтеплоенерго) опломбування запірної арматури гарячого водопостачання.

«Просто передавайте нам щомісяця показники, що не змінилися з минулого періоду, так ми зрозуміємо, що ви не користуєтесь гарячою водою, і платіж не нараховуватиметься. Але не забувайте про те, що ваші лічильники мають все одно бути вчасно повірені, навіть якщо ви ними не користувалися і передавали нульові показники. Якщо ви пропустите термін повірки, лічильник буде знято з обліку, і кошти за гаряче водовідведення знову будуть нараховуватись», — пояснюють у Київводоканал.

Якщо ви впевнені, що більше не хочете користуватись централізованим гарячим водопостачанням, а будете використовувати лише бойлер, ви можете замовити у виконавця послуги (Київтеплоенерго) опломбування запірної арматури гарячого водопостачання. Копію акту про опломбування вентиля необхідно надати до Київводоканалу, тоді ми більше не будемо проводити вам нарахування за відведення гарячої води.

«Якщо ви вчасно не передавали показники та не опломбували вентиль, і у вас встиг утворитися борг за гаряче водовідведення, звертайтесь до нас для проведення перерахунку», – додають в організації.

Необхідно буде надати такі документи:

  • акт встановлення бойлера, складений виконавцем послуги з постачання гарячої води із зазначенням показань лічильника гарячої води;
  • копію повідомлення на сплату із зазначенням показань засобу обліку гарячої води, за які проведено оплату.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Збиткові держпідприємства часто не можуть ініціювати провадження у справах про банкрутство через відсутність коштів на сплату судового збору та авансування витрат арбітражного керуючого

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
У чому причина збитковості держпідприємств та як приватизація може змінити цю ситуацію

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Євробондове фіаско як продовження провальної боргової політики УЗ

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
За сьогоднішніх умов державні підприємства мають можливість для широкого кола маніпуляцій

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Лише за перші 4 місяці 2021 року в СЕТАМі опублікували лотів на суму близько 10 млрд грн. А продали - на 1,6 млрд грн.