У столиці метро не їздитиме наземними ділянками під час повітряних тривог — КМДА

23 квітня 2022, 19:09Новини411

Орієнтовний інтервал руху на всіх лініях — 10-15 хвилин

  • Посилання скопійованоlink copied

Поїзди київського метрополітену під час повітряних тривог призупинятимуть рух наземною ділянкою на «червоній» лінії, а на «зеленій» — не курсуватимуть через Південний міст.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Там нагадують, що метро працює для перевезень пасажирів із 06:30 до 20:00. Орієнтовний інтервал руху на всіх лініях — 10-15 хвилин. Графік роботи може оперативно змінюватися.

Підземні станції метро продовжують цілодобово працювати як укриття. Ми повідомляли, що у столичне метро щодня свідомо приходять на станції, щоб переночувати, приблизно по 400 громадян.

Ситуація в Києві

Останніми днями в місті порівняно спокійно, за винятком регулярних повітряних тривог. Бізнеси поступово відновлюють роботу. А втім, влада закликає містян, які виїхали, поки не повертатися до столиці через загрозу повітряних атак. У місті залишається комендантська година (діє з 22:00 до 06:00).

А ще днями чоловік зателефонував на 102 й розповів, що на вулиці Госпітальній у Печерському районі Києва помітив між складеного сухого гілля розтяжку та предмет, схожий на гранату.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Вивезення підприємств здійснюється у випадках, коли існує така логістична можливість без надмірної загрози для водіїв та залізничників

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Для бизнеса важно не иметь «открытой валютной позиции»

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Протягом одного року, до 1 вересня 2022 року, українці матимуть змогу відкрито заявити державі про свої реальні статки, зокрема про ті, з яких не було сплачено податки

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Значна увага ревізорів прикута до суб’єктів великого підприємництва, у яких обсяг можливих порушень та, відповідно, податкових донарахувань найбільший

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Чим прозоріша система, тим менше пільг й менше порушень