За кордономОгляд ЗМІ

У росії суд арештував активи Deutsche Bank

20 травня 2024, 10:43Новини80

Этот материал также доступен на русском

Суд заборонив Deutsche Bank Aktiengesellschaft розпоряджатися 100% часткою у статутному капіталі російської “дочки” Дойче Банк, а також ТОВ “Технологічний центр Дойче Банку”.

  • Посилання скопійованоlink copied

Арбітражний суд Санкт-Петербурга та Ленінградської області наклав арешт на російські активи німецького Deutsche Bank за позовом оператора комплексу з переробки та скраплення природного газу в Усть-Лузі – компанії “Русхімальянс” (на 50% належить “Газпрому”).

Про це йдеться у рішенні суду, передає The Moscow Times.

Зазначається, що суд заборонив Deutsche Bank Aktiengesellschaft розпоряджатися 100% часткою у статутному капіталі російської “дочки” Дойче Банк, а також ТОВ “Технологічний центр Дойче Банку”.

Суд наклав арешт на цінні папери (на 239 млн євро) та нерухомість, що належать Deutsche Bank Aktiengesellschaft, а також “Дойче Банку” та його технологічному центру, на кошти зазначених компаній на всіх банківських рахунках.

Представник Deutsche Bank у Франкфурті повідомив, що банк уже зарезервував для покриття можливих збитків за цими активами близько 260 млн євро.

“Нам потрібно буде подивитися, як цей позов реалізується в російських судах, і оцінити безпосередні наслідки для операційної діяльності в Росії”, – йдеться у заяві банку.

Як повідомлялося, напередодні російський суд наклав арешт на російські активи італійського банку UniCredit. Позов поступив також від компанії “Русхімальянс”.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?