За кордоном

У Росії хочуть заборонити вкладати у фінансові піраміди кредитні кошти

9 серпня 2021, 13:33Новини297

За статистикою, приблизно 30% всіх коштів, що знаходяться в обороті пірамід, є кредитними.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Росії можуть заборонити вкладення в організації, визнані фінансовими пірамідами, якщо громадянин бере для цього кредит. Відповідну пропозицію в Банк Росії передали представники Фонду щодо захисту вкладників і акціонерів, – повідомляє ДОЛГ.РФ.

«За останні роки кількість громадян, які постраждали від фінансових пірамід, істотно збільшилася. Коли людина для відповідних цілей бере кредит, то потім виявляється в пастці, так як не має коштів для його повернення. Контроль за видачею позик потрібно посилити, вдавшись до внесення нових вимог по споживчих кредитах », – розповіли представники фонду.

За статистикою, приблизно 30% всіх коштів, що знаходяться в обороті пірамід, є кредитними. Коли вкладник бачить, що може заробити значні суми за мінімальні терміни, він намагається інвестувати якомога більше, нерідко вдаючись до позик.

У зв’язку з цим, пропонують, щоб громадянин, який оформляє кредит, був обов’язково проінформований, що кредит не може використовуватися в підприємницьких і інвестиційних цілях.

При порушенні цього правила позичальником кредитор залишає за собою право на розірвання кредитного договору та вимоги дострокового повернення кредиту, – випливає з пропозицій фонду.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?