Таунхауси в передмісті столиці: до кінця серпня у Прозорро.Продажі відбудеться серія аукціонів з продажу квартир у смт. Козин

15 серпня 2022, 13:15Новини1560

Этот материал также доступен на русском

Крім квартири до складу кожного лоту входить присадибна земельна ділянка з цільовим призначенням – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

  • Посилання скопійованоlink copied

Минулого тижня у системі Prozorro.Продажі відбувся аукціон з продажу квартири у таунхаусі у смт. Козин, що вважається елітним передмістям Києва. Актив ПАТ “Промінвестбанк” на торги виставлявся уперше. Участь в аукціоні взяли два учасники і ціна продажу зі стартових 3,9 млн грн зросла до 4,7 млн грн. Стати ж власником нерухомості у Козині ще може кожен потенційний інвестор. На другу половину серпня Фонд гарантування вкладів запланував в системі Prozorro.Продажі ще серію аукціонів, лотами на яких стануть квартири у таунхаусах та земельні ділянки в смт. Козин.

Так, з 17 по 23 серпня відбудеться серія аукціонів з продажу кількарівневих квартир в таунхаусах у смт. Козин, за адресою провулок Молодіжний, 3а. Крім квартири до складу кожного лоту входить присадибна земельна ділянка з цільовим призначенням – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Заплановано аукціони:

  • 17 серпня – продаж лоту G23N021161: квартира, загальною площею 400,3 кв.м (житлова площа 59,1кв.м) та земельна ділянка, площею – 0,0651 га. Початкова ціна реалізації – 3,36 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у тогах – за посиланням.
  • 18 серпня – продаж лоту G23N021162: квартира, загальною площею 490,8 кв.м (житлова площа 98,7 кв.м) та земельна ділянка 0,0439 га. Початкова ціна реалізації – 3,45 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у тогах – за посиланням.
  • 19 серпня – продаж лоту G23N021163: квартира, загальною площею 459,4 кв.м (житлова площа 54,1 кв.м) та земельна ділянка 0,0599 га. Початкова ціна реалізації лота – 3,58 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у тогах – за посиланням.
  • 22 серпня – продаж лоту G23N021167: квартира, загальною площею 578,5 кв.м (житлова площа – 81,1 кв.м) та земельна ділянка 0,0674 га. Початкова ціна реалізації – 4,36 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у тогах – за посиланням.
  • 22 серпня – продаж лоту G23N021168: квартира, загальною площею 459,4 кв.м (житлова площа 54,1 кв.м) та земельна ділянка площею – 0,0552 га. Початкова ціна реалізації – 3,49 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у тогах – за посиланням.
  • 23 серпня – продаж лоту G23N021169: квартира загальною площею 490,8 кв.м. (житлова площа 98,7 кв.м) та земельна ділянка, площею – 0,0484 га. Початкова ціна реалізації – 3,54 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у тогах – за посиланням.

Активи перебувають на балансі ПАТ «Промінвестбанк» і на торги виставляються повторно.

А вже 29 серпня відбудуться повторні торги з продажу котеджного комплексу в смт. Козин, що розташовується на вулиці Престижній. Комплекс складається з двоповерхового будинку площею 541,1 кв.м та земельної ділянки площею 0,2884 га. На території домоволодіння є відкритий басейн та сад із декоративними деревами та квітами. Поруч – сосновий ліс та річка Козинка.

Початкова ціна реалізації – 23,9 млн грн.

Детальна інформація про лот G22N021192 та умови участі в аукціоні – за посиланням.

Усі аукціони пройдуть за англійською моделлю, відкрито і прозоро. Участь в аукціонах можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім російської федерації або осіб, пов’язаних з державою-агресором. Стежити за перебігом торгів можуть усі охочі.

Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами банків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону