Проекти та інновації

Sense запропонував першу в Україні картку з нескінченним пільговим періодом — Caméléon

13 серпня 2021, 11:41Новини645

Этот материал также доступен на русском

Картка доступна з серпневим оновленням додатку Sense SuperApp. Головна «фішка» — у Caméléon нескінченний пільговий період, кешбек і навіть можливість заробити.

  • Посилання скопійованоlink copied

Caméléon — найкоротший список умов, найдовший, нескінченний грейс-період. На відміну від інших карток, на покупки карткою Caméléon за рахунок кредитних коштів ставка завжди 0,01% річних. Картка з нескінченним пільговим періодом буде доступна всім з 16 вересня. Нові клієнти банку можуть отримати її уже зараз, – повідомляє Мінфін.

Щоб користуватися карткою, потрібно лише вносити щомісячний мінімальний платіж — 10% від суми кредиту. Термін кредитування — 12 місяців з можливістю пролонгації. З картки можна зняти й готівку, але тут відсоткова ставка буде вже вищою: 37% річних плюс 4% комісії від суми зняття (не менше ніж 20 грн).

Картка має кешбек у програмі лояльності: власникам картки Caméléon доступний додатковий кешбек 0,5% за покупки через Apple/Google Pay. А ще можливість заробити: 5,5% річних на залишок особистих коштів нараховуються клієнтові щомісяця за те, що на його рахунку залишаються особисті кошти. Нескінченно крутий бонус — 1% кешбеку за поповнення картки в Sense з картки іншого банку. Будь-якої.

Caméléon — це картка-гібрид, тому вона об’єднує в собі переваги й дебетової, й кредитної картки. Основні бонуси:

  • Безкоштовне зняття до 30 000 грн особистих коштів на місяць у будь-якому банку світу.
  • Нульова комісія за перекази з картки на картку в Sense або через IBAN, тобто за реквізитами. Це можуть бути картки будь-яких банків, не тільки Альфи, крім переказу кредитних коштів.
  • Індивідуальні кредитні ліміти для абонентів Київстар. Для абонентів національного мобільного оператора-партнера будуть запропоновані індивідуальні кредитні ліміти, які вони можуть отримати відразу під час оформлення картки Caméléon. Нові клієнти побачать свій ліміт у додатку «Мій Київстар» і можуть відразу перейти на оформлення картки в Sense. Це черговий етап співпраці двох брендів, аналогів якої на ринку не існує.
  • Підвищений кешбек максимум у 7 категоріях програми лояльності Cash’U CLUB. Банк повертає клієнтам до 10% кешбеку у вибраних категоріях. На картку можна вивести до 5 000 гривень на місяць. А також акції та розіграші призів від партнерів банку.

Довідка:

Альфа-Банк Україна — великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів. Станом на 1 січня 2021 року роздрібна мережа банку включає 210 відділень та 706 банкоматів. Банк обслуговує 1,5 мільйона фізичних та юридичних осіб та має штат понад 6,5 тисячі співробітників.

Sense SuperApp — цифровий банк від Альфа-Банку Україна, одна заміна для всіх фінансових додатків для фізичних осіб та підприємців. У Sense вперше в Україні запущена повноцінна відеоідентифікація, яка дозволяє відкрити рахунок у банку за лічені хвилини без візиту до відділення, управління банківськими та мобільним рахунками в одному додатку, поповнення картки через Apple Pay, власна стрічка новин Now та багато іншого. Sense SuperApp запущений у листопаді 2020 року, лише за вісім місяців кількість його користувачів перевищила 880 тисяч.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?