Зверніть увагуПроекти та інноваціїОгляд ЗМІ

«Сенс Банк» та «Укргазбанк» планують продати цього року

24 січня 2024, 17:00Новини767

Міністерство фінансів України повідомило про зацікавленість іноземних інвесторів до державних «Сенс Банку» і «Укргазбанку»

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство фінансів України повідомило про зацікавленість іноземних інвесторів до державних «Сенс Банку» і «Укргазбанку». Заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук на брифінгу в середу зазначив, що держава планує продати банки впродовж року.

«У нас є зацікавленість до двох державних банків іноземних інвесторів – це Укргазбанк і Сенс Банк, і ми активно готуємо їх до продажу. Зараз триває активна робота», – сказав він.

Драганчук зазначив, що Мінфін планує незабаром обрати фінансових радників для цих банків, і активно напрацьовує зміни до закону про продаж держбанків зі Світовим Банком, щоб процедура була максимально прозорою для інституційних інвесторів.

«Хочеться цього року продати ці два банки», – підкресли він часові рамки.

Замміністра мінфіну додав, що інвестори теж тиснуть щодо термінів продажу банків, а самі банки готують до продажу «всередині».

Що ж стосується імовірності продажу «Приватбанку», він зазначив, що, незважаючи на стратегію держави зменшувати свою частку в банківському секторі, «ПриватБанк, за ті гроші, за які його готова продати держава, ніхто не купить», і доповнив, що «банк, який генерує тобі мільярд доларів доходу за рік у державний бюджет, я не готовий продати».

«Якщо реально буде покупець, звичайно, будемо. Але зараз ринок показує нам, що немає гравців, готових зайти, тим більше під час війни», – підсумував Драганчук.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення