За кордоном

Росіянам хочуть дозволити самостійно вибирати страхову при кредитуванні

1 жовтня 2021, 09:05Новини275

Этот материал также доступен на русском

Ініціатива дозволить звести до мінімуму нав’язування клієнту додаткової страховки в певній компанії при рефінансуванні кредиту або отриманні позики.

  • Посилання скопійованоlink copied

Федеральна антимонопольна служба (ФАС) РФ отримує численні скарги громадян про те, що кредитні організації нав’язують придбання поліса в певній страховій організації, – повідомляє ДОЛГ.РФ.

Служба готує проект постанови уряду, згідно з яким кредитори будуть приймати у клієнтів поліси придбані у будь-яких страхових компаніях.

У ФАС повідомили, що банки повинні будуть приймати у своїх клієнтів поліси будь-яких страхових, що отримали позитивний рейтинг в таких агентствах. До страховиків, котрі ввійшли в рейтинг, вони зможуть висувати свої власні вимоги щодо допуску, – пояснили в службі.

Також позичальник зможе змінювати організацію, якщо в іншій йому запропонують більш привабливі умови.

Ініціатива дозволить звести до мінімуму нав’язування клієнту додаткової страховки в певній компанії при рефінансуванні кредиту або отриманні позики.

За даними видання, проект постанови можуть прийняти до кінця квітня 2022 року.

Крім цього, планується розробити мінімальні стандарти страхових послуг для забезпечення достатнього наповнення поліса і рівня захисту.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?