За кордономОгляд ЗМІ

Росія готує позов до Google на 10 мільярдів рублів

12 квітня 2024, 10:12Новини197

Этот материал также доступен на русском

У травні 2022 року російське ТОВ “Гугл” ініціювало власне банкрутство після мільярдних штрафів, накладених на компанію за відмову виконувати вимоги російської цензури.

  • Посилання скопійованоlink copied

Конкурсний управитель російської дочірньої компанії Google – ТОВ “Гугл”, яка перебуває в процесі банкрутства, вимагає від Google International LLC виплатити 10,5 млрд рублів.

Управитель звернувся до Арбітражного суду Москви з проханням визнати недійсною угоду з виплати дивідендів на користь Google International у розмірі 10 млрд руб. та податків на суму 500 млн руб., передає РБК.

Тепер російський суд намагатиметься стягнути ці кошти з Google International.

Як повідомлялося, у травні 2022 року російське ТОВ “Гугл” ініціювало власне банкрутство після мільярдних штрафів, накладених на компанію за відмову виконувати вимоги російської цензури.

Суд визнав заяву обґрунтованою, призначивши тимчасового управителя. При цьому представники дочірньої компанії Google у РФ протестували проти конкретної обраної судом кандидатури.

У жовтні 2023 року російський суд визнав ТОВ “Гугл” банкрутом. Управитель тоді оцінив розмір вимог кредиторів компанії у 54 млрд руб., переважно йдеться про накладені російською владою штрафи та суми за позовами російських пропагандистів.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?