Результати з’їзду арбітражних керуючих у Львові: звіт, кошторис і приклад командної роботи

18 червня 2021, 18:56Новини868

Рада арбітражних керуючих Львівської області надає всій Україні приклад злагодженої командної роботи

  • Посилання скопійованоlink copied

Сьогодні, 18 червня 2021 року, в приміщенні Господарського суду Львівської області, відбувся перший в Україні черговий регіональний з’їзд арбітражних керуючих. З’їзд відзначився активною присутністю арбітражних керуючих.

Відкрив З’їзд голова Ради арбітражних керуючих Львівської області Мар’ян Чорній.

З вітальним словом виступили Голова Господарського суду Львівської області Михайло Юркевич, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Тарас Грень, керівник Проєкту ЄС «ПРАВО-Justice» Довідас Віткаускас, в. о. Голови Ради арбітражних керуючих України Олександр Бондарчук та член Ради арбітражних керуючих України Андрій Надлонок.

За результатами З’їзду вирішено затвердити звіт Ради арбітражних керуючих Львівської області за 2020 рік та схвалити кошторис Ради арбітражних керуючих Львівської області на 2022 рік (дохідна частина визначена в розмірі 81730 грн).

За словами Олександра Бондарчука, Рада арбітражних керуючих Львівської області “надає всій Україні приклад злагодженої командної роботи”. А тому можна з впевненістю твердити, що у напівжартівливому меседжі від очільника НААКУ про те, що “львівська Рада – найактивніша Рада серед усіх регіонів України, бо першою проводить звітний з’їзд”, закладений серйозний посил, адресований усім АК без винятку: “Командна робота – це вже гарантія отримання високих результатів!”

Стосовно ж результатів З’їзду арбітражних керуючих Львівської області, то важливо підкреслити, що затвердження звіту Ради не в останню чергу свідчить й про повну підтримку Мар’яна Чорнія на чолі регіонального органу самоврядування.

Голова Ради АК Львівської області подякував всім учасникам за активну участь в роботі З’їзду та ефективність в прийнятті важливих рішень, які є головною передумовою продуктивної роботи саморегулівних організацій: “Працюємо далі. Успіхів усім нам і кожному окремо!”

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

НААКУ

Статті • Влада i люди
Післявоєнна ситуація, як кажуть, посадить в один човен (мабуть, вперше в історії України) боржника разом з кредиторами

НААКУ

Статті • Влада i люди
На початку червня вже є інформація про суттєві виплати по Дніпропетровській та Запорізькій областях. Раніше АК отримували винагороду по Полтавській, Сумській, Тернопільській та Харківській областях

НААКУ

Статті • Влада i люди
Важко зрозуміти мету і завдання щодо удосконалення порядку проведення перевірок арбітражних керуючих в контексті ролі держави у сфері регулювання відносин неспроможності

НААКУ

Статті • Влада i люди
Виконуючи складну, морально виснажливу роботу, він, як і інші представники юридичної професії, хоче отримувати гідну оплату. До того ж, вчасно.

НААКУ

Статті • Влада i люди
НААКУ має стати не тільки активним учасником законотворчого процесу, але й формувати порядок денний