Проекти та інновації

Рада ухвалила закон щодо відновлення перебігу строків надання адмінпослуг

21 вересня 2021, 14:33Новини158

Этот материал также доступен на русском

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  • Посилання скопійованоlink copied

Сьогодні, 21 вересня, Верховна Рада ухвалила Закон щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину” (законопроєкт № 5454), зазначає Юрліга.

Так, документом передбачено відновлення перебігу строків надання адміністративних послуг, які були зупинені на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Встановлено, що розгляд заяв щодо надання адміністративних послуг, перебіг строків розгляду яких був зупинений на період дії карантину, установленого Кабміном, здійснюється суб’єктами надання адміністративних послуг відповідно до черговості їх надходження.

Як зазначається, строк надання адміністративних послуг по таких заявах не може перевищувати граничного строку надання адміністративних послуг, визначеного законом, більш ніж на 30 днів. Посадові особи, уповноважені надавати адміністративні послуги, несуть відповідальність, передбачену законом, за порушення визначеного строку надання адміністративних послуг.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…