Приватбанк: з початку року українці отримали на 30% більше грошей з-за кордону, ніж торік

8 квітня 2021, 15:52Новини146

Этот материал также доступен на русском

Найбільше грошових переказів українці у 2021 році отримують зі США — понад 19% ($71,2 млн) від загального обсягу переказів.

  • Посилання скопійованоlink copied

За перші 3 місяці цього року українці отримали через Приват24 та інші сервіси Приватбанку закордонних переказів (без урахування р2р та SWIFT платежів) на суму $386 млн — це на 30% більше за перший квартал 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Приватбанку, зазначає Мінфін.

Так, за перший квартал українці відправили через Приватбанк за кордон $79,7 млн, що на 20% перевищує торічні показники. При цьому кількість відправлених за кордон переказів за цей період збільшилася лише на 7% до 155 тисяч.

У 2021 році понад 72% закордонних переказів, з урахуванням пандемії та карантинних обмежень, клієнти Приватбанку отримали через Приват24 та інші цифрові канали. В середньому українці отримували з за кордону $374, а відправляли по $517.

Як зазначається, найбільше грошових переказів українці у 2021 році отримують зі США — понад 19% ($71,2 млн) від загального обсягу переказів. Другою у рейтингу країн-донорів переказів є Італія (12%, $48 млн), на третьому місці — Ізраїль (10%, $40,1 млн).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону