Проекти та інновації

Повернення активів банків-банкрутів: проведено засідання міжвідомчої групи

2 квітня 2021, 16:09Новини490

Під час засідання голова НБУ Кирило Шевченко поінформував про поточний стан справ із поверненням активів збанкрутілих банків.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабмін повідомляє, що 1 квітня під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи з питань повернення активів збанкрутілих банків, зазначає Finbalance.

Так, учасники засідання обговорили шляхи врегулювання проблемних питань із повернення активів збанкрутілих банків.

«Консолідований погляд на проблему й стратегічне бачення — це є одні з основних завдань нашої робочої групи. Наша мета — розробити стратегію, яка відображатиме наше спільне бачення розв’язання цього питання. Дуже важливо дати старт цій роботі, оскільки цього від нас очікує суспільство», — зазначив Д. Шмигаль.

Крім цього, під час засідання голова НБУ Кирило Шевченко поінформував про поточний стан справ із поверненням активів збанкрутілих банків, а глава ФГВФО Світлана Рекрут розповіла про заходи, вжиті Фондом гарантування для повернення активів збанкрутілих банків.

Міністр економіки Ігор Петрашко зі свого боку зауважив, що у ВРУ зареєстровано законопроєкт №4546, який дасть можливість Фонду гарантування бути більш дієвим у питанні повернення активів. Зокрема, законодавча ініціатива передбачає вдосконалення механізмів збереження активів банків, що виводяться з ринку, запобігання втрати їхнього майна й задоволення більшої кількості кредиторів банку.

За підсумками засідання прем’єр-міністр доручив учасникам міжвідомчої робочої групи підготувати пропозиції щодо розроблення консолідованої стратегії у питанні повернення активів збанкрутілих банків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні