Зверніть увагуПроекти та інновації

МВС запускає проект офіцерів освітнього середовища – працівників поліції, які дбатимуть про безпеку дітей у школах

18 грудня 2023, 10:25Новини80

Этот материал также доступен на русском

Кандидати, які пройдуть відбір, отримають від МВС екіпірування та бодікамери. Відео з цих нагрудних камер буде зберігатися на серверах поліції.

  • Посилання скопійованоlink copied

Зараз МВС зосередилося на запуску проекту офіцерів освітнього середовища – працівників поліції, які дбатимуть про безпеку дітей у навчальних закладах. Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив у своїй доповіді на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбувся у Львові.

«За безпеку дітей має відповідати спеціально підготовлена особа, яка пройшла ретельний відбір, медичне та психологічне обстеження та спеціалізоване навчання. Чому це має бути саме поліцейський? Бо працівник поліції має ширший функціонал – і на перевірку осіб, і на застосування усіх поліцейських заходів примусу», – наголосив Міністр.

Крім того, зазначив він, у кожному освітньому закладі мають бути встановлені спецрамки та металошукачі. І першочергово необхідно почати з навчальних закладів, які працюють в очному режимі, в населених пунктах, наближених до лінії зіткнення, та російського і білоруського кордонів.

«Ми вже зараз відбираємо перших 500 офіцерів освітнього середовища з числа діючих працівників поліції, щоб якомога швидше розпочати практичний етап. Рекрутингова кампанія стартує на початку наступного року», – повідомив очільник МВС.

Також Ігор Клименко зазначив, що навчальна програма для офіцерів освітнього середовища вже розроблена. Підготовка триватиме за формулою 4+2: 4 місяці навчання та 2 місяці практичних тренувань.

Кандидати, які пройдуть відбір, отримають від МВС екіпірування та бодікамери. Відео з цих нагрудних камер буде зберігатися на серверах поліції.

Також Міністр відзначив, що паралельно працівники системи МВС відслідковують стан укриттів для учасників освітнього процесу.

«ДСНС, Нацполіція спільно з місцевою владою та органами самоврядування щоквартально обстежують об’єкти захисту, надають методичну та практичну допомогу для того, аби усунути будь-які недоліки», – наголосив Ігор Клименко.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення