Міністерство оборони вперше затвердило нові зразки БПЛА для війська за спрощеним алгоритмом

25 жовтня 2023, 10:43Новини114

FPV-дрони – реальні інструменти для знищення ворога та захисту нашої країни, тому Міноборони робить усе, аби їх ставало більше. Нові вітчизняні розробки, які вже встигли випробувати та схвалити

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство оборони України допустило до експлуатації одразу кілька нових зразків БПЛА. Важливо, що процес допуску зайняв всього кілька днів: вперше це відбулося за схемою спрощеного допуску інновацій на полі бою. Те, що раніше гальмувало місяцями, запрацювало за швидким та прозорим алгоритмом.

FPV-дрони – реальні інструменти для знищення ворога та захисту нашої країни, тому Міноборони робить усе, аби їх ставало більше. Нові вітчизняні розробки, які вже встигли випробувати та схвалити наші військові, є найкращим рішенням для поповнення арсеналу.

Окремим досягненням є наші дрони, призначені для виконання бойових задач із цілодобового спостереження та розвідки вдень та вночі.

21 жовтня Уряд підтримав постанову, розроблену Міністерством оборони, про спрощений порядок допуску до експлуатації безпілотних систем та засобів радіоелектронної боротьби.

Зареєструвати свій запит на допуск до експлуатації нового зразка озброєння можна через Акселератор інноваційного розвитку Міністерства оборони України.

Завдяки цьому сервісу вже надійшло 354 зразки від виробників озброєння та військової техніки. 108 зразків затверджено до експлуатації, 199 заявок вивчаються.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна