Квартири у Києві та кредити фізосіб: 27 вересня відбудеться аукціон з продажу активів АТ «Родовід банк»

21 вересня 2021, 12:45Новини175

Этот материал также доступен на русском

Усі активи, включені до складу лоту, попередньо виставлялися на індивідуальні торги, потім продавалися у складі менших пулів, але покупців, охочих їх придбати, не знайшлося.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж на відкритому електронному аукціоні пул активів – права вимоги за кредитами фізичних осіб та нерухомість АТ «Родовід банк», що перебуває в ліквідації. Торги пройдуть 27 вересня 2021 року в системі Prozorro.Продажі за голландською моделлю аукціону, – повідомляє прес-служба ФГВФО.

Одним лотом на торги виставлено права вимоги та інші майнові права за 238 кредитними договорами, дебіторська заборгованість фізичних осіб за 10 позиціями та пул нерухомості.

Усі активи, включені до складу лоту, попередньо виставлялися на індивідуальні торги, потім продавалися у складі менших пулів, але покупців, охочих їх придбати, не знайшлося.

Майже половина кредитного портфелю (за сумою заборгованості) забезпечена житловою нерухомістю. У забезпеченні ще за третиною договорів (за сумою) перебуває комерційна нерухомість, ще за 16% – земельні ділянки. Загальна заборгованість за договорами сягає 1 546 439 599,01 грн. Відносно 45,3% портфелю (за сумою заборгованості) відкрито виконавче провадження, за 52,8% – судове провадження, ще за 1,9% договорів ведеться досудова робота.

Крім того, до складу лоту включено 6 об’єктів нерухомого майна (квартири у м. Києві) балансовою вартістю 36,7 млн грн. Звертаємо увагу, що на об’єкти нерухомості накладено обтяження, як-то арешти в кримінальних провадженнях, ухвали про заборону здійснення реєстраційних дій та ін. Повна інформація про лот та включені до його складу активи доступна у кімнаті даних банку. Публічна інформація про лот – за посиланням.

Аукціон відбудеться 27 вересня у системі Prozorro.Продажі. Деталі участі у торгах – тут.

Початкова ціна реалізації – 54 609 938,84 грн.

Кошти, отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, Фонд спрямовує на розрахунки з їх кредиторами.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?