Проекти та інновації

Клієнтів банків обслуговуватимуть омніканально

1 червня 2021, 09:36Новини169

Этот материал также доступен на русском

Ідея Банк планує реалізувати омніканальність: це коли клієнт може почати обслуговуватися в месенджері, продовжити – в контакт-центрі, а завершити – в мобільному застосунку

  • Посилання скопійованоlink copied

Дистанційне обслуговування змушує банки об’єднувати канали обслуговування. Про це розповів голова правління Ідея Банку Михайло Власенко у проєкті «50 провідних банків України – 2021», – повідомляє Фінансовий клуб.

Дистанційна ідентифікація і застосунок «Дія» розширили ці можливості дистанційного залучення нових клієнтів. «Ми вже тестуємо технологію дистанційної ідентифікації, в тому числі за допомогою фото- та відеофіксації. І в першому півріччі українці, які мають цифрові документи в «Дії», зможуть стати нашими клієнтами за 15 хвилин, не приходячи у відділення і не підписуючи фізично жодних документів», – каже Михайло Власенко.

Також Ідея Банк планує реалізувати омніканальність. «Це коли клієнт може почати обслуговуватися в месенджері, продовжити – в контакт-центрі, а завершити – в мобільному застосунку», – пояснив банкір. Окрім цього, банк надасть можливість відкриття цифрової картки – повноцінної картки без пластику із безшовною інтеграцією з безконтактними технологіями Google Pay та Apple Pay.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?