За кордоном

Євросоюз розробив план заміни газу з РФ

6 червня 2022, 12:11Новини180

Этот материал также доступен на русском

Йдеться про продовження експлуатації атомних станцій, які мали бути закриті – це ще 12 млрд кубометрів. Також передбачається запровадити заходи економії – ще 12 млрд кубометрів

  • Посилання скопійованоlink copied

Єврокомісар з внутрішнього ринку Тьєррі Бретон розповів, чим в Євросоюзі можуть замінити російський газ.

Про це він повідомив в ефірі Europe 1, – пише БЦ.

Бретон зазначив, що Росія вже призупинила поставки газу до Болгарії, Польщі, Нідерландів, Данії та Фінляндії, і заявив: “Ми розробили план з моїми командами, щоб мати можливість на це відповісти”.

Єврокомісар уточнив: “Ми імпортуємо з Росії 155 мільярдів кубометрів на рік”. При цьому, за його словами, новий план включатиме “50 млрд імпорту скрапленого природного газу зі Сполучених Штатів або Катару, додаткові 10 млрд існуючими трубопроводами; прискорення використання морських вітрових турбін і фотоелектричних панелей, що становить 25 млрд кубічних метрів”.

Крім того, за словами Бретона, йдеться про продовження експлуатації атомних станцій, які мали бути закриті – це ще 12 млрд кубометрів. Також передбачається запровадити заходи економії – ще 12 млрд кубометрів; трансформувати індустрію, яка працює лише на газу – додаткові 25 млрд кубометрів. Останнім елементом такого плану, зазначив Бретон, є можливість тимчасового використання вугільних електростанцій.

“Ми застосовуємо санкції, які карають фінансово, тому що ми не можемо дозволити продовжувати фінансувати цю війну у кордонів Європи. Всі допомагають українцям у їхній законній битві проти цієї агресії”, – наголосив Бретон.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону