Зверніть увагу

Як відкрити депозит на ім’я третьої особи та чи гарантується такий вклад?

18 березня 2021, 11:47Новини322

Этот материал также доступен на русском

До набуття прав вкладника третьою особою, на користь якої відкрито депозит, такі права належать особі, яка зробила цей вклад.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб роз’яснили, як можна відкрити депозит у банку на користь іншої людини (тобто третьої особи), а також чи гарантуються такі вклади, – йдеться у повідомленні ЛІГА.Money.

Так, під час відкриття депозиту між клієнтом та банком укладається відповідний договір, яким встановлюються певні права та обов’язки сторін.

Укласти такий договір можна не лише на своє ім’я, а й на користь іншої людини, тобто третьої особи. Таке право передбачається статтею 1063 Цивільного Кодексу.

“Наприклад, вклади до повноліття дитини, онука та іншої особи, є різновидами саме таких договорів”, – пояснюють у Фонді.

Істотні умови

Істотною умовою договорів на користь третьої особи є обов’язкове зазначення прізвища, ім’я та по батькові цієї особи. Договір, в якому такі дані відсутні, вважається нікчемним правочином.

Третя особа набуває права вкладника з моменту пред’явлення нею до банку першої вимоги, або вираження нею іншим способом наміру скористатися такими правами.

Під час першого звернення до банку з метою використання рахунку третя особа має пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та ідентифікаційний код.

Гарантування вкладів

До набуття прав вкладника третьою особою, на користь якої відкрито депозит, такі права належать особі, яка зробила цей вклад.

У такому випадку, особа, яка відкрила рахунок:

  • має право вимоги на вклад;
  • у разі банкрутства банку, отримає від Фонду гарантування вкладів відшкодування коштів в межах гарантованої суми (200 000 грн).

Якщо третя особа відмовилася від вкладу, то той, хто відкрив цей депозит, має право вимагати від банку його повернення або переведення на своє ім’я.

Яку інформацію банки мають надавати вкладникам?

У кожному відділенні банку-учаснику Фонду гарантування вкладів клієнт (або потенційний клієнт) має право на отримання:

  • актуальної інформації про систему гарантування вкладів фізичних осіб (банк повинен надати спеціальну довідку про систему гарантування вкладів);
  • інформації щодо умов залучення банком вкладів та відкриття поточних рахунків (тарифи, відсоткові ставки);
  • зразків договорів банківського вкладу, договорів поточного рахунку;
  • витягу з правил/умов, зокрема щодо порядку обслуговування банківського вкладу та поточного рахунку вкладника;
  • примірника договору банківського вкладу, договору поточного рахунку, в тому числі у разі його укладання в електронній формі за допомогою систем дистанційного обслуговування (інтернет-банкінга, мобільного банкінга тощо).

Також на вимогу клієнта банк має надати прогнозований розрахунок доходів і витрат (нараховані відсотки, утримані податки та збори тощо).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Заява про призупинення сплати грошового зобов’язання підписується позичальником власноручно або шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Найкраща стратегія для боржників – це залишатися на зв'язку зі своїми кредиторами

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Закон звільняє позичальників лише від сплати штрафів та інших платежів, що нараховані за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Особливо гостро питання доцільності банкрутства фізичних осіб постає в умовах дії в Україні воєнного стану