Зверніть увагу

Як буде нараховуватися субсидія у “червоній” зоні карантину?

25 жовтня 2021, 09:48Новини633

Этот материал также доступен на русском

Розрахунок житлових субсидій на період карантину для “червоної” зони проводиться з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія.

  • Посилання скопійованоlink copied

Нарахування субсидій у “червоній” зоні епідемічної небезпеки буде здійснюватися зі збільшенням соціальних нормативів на 50%. Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики, передають Українські Новини.

Розрахунок житлових субсидій на період карантину для “червоної” зони проводиться з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на холодну і гарячу воду, водовідведення, електроенергію та природний газ.

Стандартні соціальні нормативи виглядають наступним чином:

  • холодна вода – 2 куб. м на 1 особу на місяць (за наявності гарячої води) і 3,6 куб.м (за відсутності гарячої води);
  • гаряча вода – 1,6 куб. м на 1 особу на місяць;
  • водовідведення – 3,6 куб. м на 1 особу на місяць;
  • газ – за наявності плити та гарячої води 3,3 куб. м на 1 особу на місяць; за наявності плити та без гарячої води 5,4 куб. м; за наявності газової плити та газової колонки 10,5 куб. м;
  • електроенергія – 70 кВт-год на місяць на сім’ю з однієї людини і додатково 30 кВт-год на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більш ніж 190 кВт-год на місяць і так далі.

У “червоній” зоні епідемічної небезпеки наразі перебувають Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська та Херсонська області.

Як повідомляли Українські Новини, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла Рівненську та Миколаївську області до “червоної” зони епідемічної небезпеки з 26 жовтня.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн