Фонд гарантування виставить на аукціони 11 земельних ділянок у передмісті Києва

8 листопада 2021, 12:31Новини333

Этот материал также доступен на русском

Всього буде виставлено на електронні аукціони окремими лотами 11 земельних ділянок загальною площею 86,5094 га, призначених для ведення особистого селянського господарства.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів нагадує інвесторам про можливість придбати земельні ділянки АТ АКБ «АРКАДА», розташовані в селищі Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району Київської області. Повторний продаж цих активів відбудеться 23 листопада 2021 року в системі Prozorro.Продажі, – повідомляє прес-служба ФГВФО.

Всього буде виставлено на електронні аукціони окремими лотами 11 земельних ділянок загальною площею 86,5094 га, призначених для ведення особистого селянського господарства. Ділянки мають різну площу – від 5,53 га до 8,77 га, а також різну початкову вартість – від 5,02 млн грн до 7,96 млн грн.

Михайлівка-Рубежівка знаходиться на відстані 16 км від столиці. Селище характеризується активною забудовою приватними будинками і сучасними котеджними містечками.

Виставлені на продаж земельні ділянки розташовані в мальовничій місцевості. Поруч – сосновий ліс, Генеральські озера і Бучанське водосховище. Розвинута транспортна інфраструктура, наявність ліній комунікацій і можливість зміни цільового призначення ділянок робить їх привабливими об’єктами інвестування з метою будівництва сучасного житла.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. Участь у них можуть взяти юридичні та фізичні особи, попередньо зареєструвавшись на одному з офіційних торгових майданчиків, авторизованих у системі Prozоrro.Продажі. Детальний опис лотів та умови участі в аукціоні – за посиланням. Кошти, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами банку «АРКАДА».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро