Проекти та інновації

Фінзвітність компаній стала доступною для всіх українців: що відомо

28 травня 2021, 17:46Новини238

Этот материал также доступен на русском

Раніше ця інформація була конфіденційною.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фінансову звітність компаній оприлюднили на Єдиному порталі відкритих даних — у відкритому доступі тепер можна переглянути обсяг сплачених податків і доходи підприємств.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, зазначає Investory News.

Так, Державна податкова служба оприлюднила фінзвітність компаній на Єдиному порталі відкритих даних і на власному вебпорталі. Ця інформація містить відомості щодо доходів, збитків, активів і коштів, які знаходяться на балансі.

За словами міністра, відкрита фінзвітність допоможе українському бізнесу краще оцінити розвиток своєї компанії відносно ключових конкурентів, зрозуміти свою частку ринку та зменшити ризик співпраці з компаніями-одноденками.

Як зазначається, раніше ця інформація була конфіденційною, за винятком приватних акціонерних товариств — їхня звітність була відкритою, вони зобов’язувалися її регулярно публікувати.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Вивезення підприємств здійснюється у випадках, коли існує така логістична можливість без надмірної загрози для водіїв та залізничників

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Для бизнеса важно не иметь «открытой валютной позиции»

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Протягом одного року, до 1 вересня 2022 року, українці матимуть змогу відкрито заявити державі про свої реальні статки, зокрема про ті, з яких не було сплачено податки

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Значна увага ревізорів прикута до суб’єктів великого підприємництва, у яких обсяг можливих порушень та, відповідно, податкових донарахувань найбільший

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Чим прозоріша система, тим менше пільг й менше порушень