Зверніть увагу

ФГВФО не має жодного відношення до ТОВ «Фінансова компанія «Фонд гарантування вкладів»: роботу «тезки» перевірять правоохоронці

26 липня 2021, 13:12Новини265

Этот материал также доступен на русском

Показово, що серед засновників фінкомпанії є колишні недобросовісні позичальники одного з банків, що ліквідуються. Термін прострочки за договорами яких, на момент продажу, становив близько 10 років.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертає увагу на те, що не має жодного відношення до діяльності ТОВ «Фінансова компанія «Фонд гарантування вкладів» (зареєстрована 25.03.2021, код ЄДРПОУ 44085785).

“Закликаємо усіх бути уважними при укладенні різного роду угод із вказаною фінкомпанією. У свою чергу – Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уже звернувся до правоохоронних органів, зокрема до Національної поліції, з проханням вивчити діяльність компанії-тезки та вжити відповідних заходів з метою запобігання вчиненню можливих шахрайських дій”, – йдеться у повідомленні ФГВФО.

З відкритих даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомо, що ТОВ «ФК «Фонд гарантування вкладів» до видів своєї діяльності, крім «будівництво житлових і нежитлових будівель», віднесло, зокрема, і «інші види грошового посередництва»,«інші види кредитування», «надання інших фінансових послуг».

Спорідненість сфер діяльності та схожість назв можуть вводити в оману клієнтів фінкомпанії.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб направив лист-звернення до компанії-двійника з вимогою змінити назву, а також до Міністерства юстиції із запитом вивчити правомірність проведення реєстраційних дій щодо компанії.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб залишає за собою право звернення до суду.

Показово, що серед засновників фінкомпанії є колишні недобросовісні позичальники одного з банків, що ліквідуються. Термін прострочки за договорами яких, на момент продажу, становив близько 10 років.

Зважаючи на це, ще раз нагадуємо: Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створений з метою захисту прав та інтересів вкладників банків. Гарантії Фонду поширюються виключно на кошти, залучені банками від фізичних осіб (у т. ч. ФОП) у межах гарантованої суми відшкодування. Детально про те, які кошти гарантуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, можна прочитати за посиланням.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…