Колізії та конфлікти

«Енергоатом» повідомив про арешт своїх рахунків: що відомо

6 жовтня 2021, 17:39Новини222

Державна виконавча служба наклала арешт на рахунки Енергоатому на користь ЗАТ «Спільне українсько-американське підприємство з іноземними інвестиціями «Укрелектроват» у сумі 127,3 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

ДП НАЕК «Енергоатом» повідомила, що Державна виконавча служба наклала арешт на рахунки НАЕК на підставі виконавчого впровадження, зазначає Kosatka.Media.

Так, Державна виконавча служба наклала арешт на рахунки Енергоатому на користь ЗАТ «Спільне українсько-американське підприємство з іноземними інвестиціями «Укрелектроват» у сумі 127,3 млн грн, з яких сума основного боргу становить 2,5 млн грн.

«Вважаємо, що скоординована діяльність ЗАТ СП «Укрелектроват» та представників Державної виконавчої служби по блокуванню рахунків «Енергоатома» та списанню неіснуючих боргів на користь Компанії, яка викупила ці борги у російської Компанії АТ «ТВЕЛ», в цей складний для країни період має розглядатися керівництвом держави як цілеспрямована диверсія», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Атомпрофспілка України звернулася до влади з проханням негайно втрутитися у ситуацію щодо дій посадових осіб Державної виконавчої служби, які «можуть призвести до негативних наслідків для енергогенеруючої галузі».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?