Директор ЦРУ попередив, що без допомоги США Україна може програти війну до кінця року

19 квітня 2024, 11:45Новини86

Этот материал также доступен на русском

Виступаючи на заході у Президентському центрі Джорджа Буша, Бернс закликав законодавців США ухвалити додаткову програму, яка передбачає виділення мільярдів на військову підтримку України.

  • Посилання скопійованоlink copied

Директор ЦРУ Вільям Бернс заявив американським законодавцям на Капітолійському пагорбі 18 квітня, що якщо зараз не буде схвалено допомогу для України, то Київ може програти війну до кінця року. Про це повідомляє Politico.

Виступаючи на заході у Президентському центрі Джорджа Буша, Бернс закликав законодавців США ухвалити додаткову програму, яка передбачає виділення мільярдів на військову підтримку України.

“З поштовхом, який надасть військова допомога, як практично, так і психологічно, українці цілком здатні протриматися до [кінця] 2024 року та подолати зарозумілу думку путіна про те, що час на його боці”, – сказав він.

Якщо ж Конгрес не схвалить рішення, то, на думку Бернса, “картина буде набагато жахливішою”.

“Є цілком реальний ризик того, що українці можуть програти на полі бою до кінця 2024 року або принаймні поставити Путіна в положення, коли він зможе, по суті, диктувати умови політичного врегулювання”, – попередив глава ЦРУ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?