ДСНС отримала понад 100 дронів від благодійного фонду

27 березня 2023, 16:00Новини168

ДСНС активно впроваджує практику використання дронів як під час ліквідації наслідків бойових дій, так і у своїй повсякденній роботі

  • Посилання скопійованоlink copied

Днями рятувальники отримали 109 безпілотних літальних апаратів для потреб підрозділів ДСНС від Благодійного фонду “Разом для України”. Це стало можливим в рамках реалізації Плану спільних дій відповідно до Меморандуму про співпрацю між ДСНС та Фондом, підписаним у листопаді 2022 року.

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Служби Сергій Крук зауважив, що активне використання дронів свідчить про те, що вони не лише суттєво допомагають у роботі підрозділів ДСНС, а й подекуди можуть змінювати хід війни.

“На сьогодні ДСНС активно впроваджує практику використання дронів у своїй діяльності. Як під час ліквідації наслідків бойових дій, так і у своїй повсякденній роботі: для моніторингу пожежної обстановки, безпечного обстеження території після знищення особливо небезпечних боєприпасів”, – зазначив Сергій Крук.

Сергій Крук подякував представникам БФ “Разом для України” і зауважив, що вже найближчим часом отримані безпілотні літальні апарати будуть передані на місця, зокрема для потреб піротехнічних розрахунків ДСНС.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні