За кордоном

Доходи від реклами в Twitter упали на 50%, – Маск

17 липня 2023, 12:12Новини71

Этот материал также доступен на русском

Незрозуміло, який термін мав на увазі Маск, коли доходи від реклами впали на 50%. Він сказав, що у 2023 році Twitter має отримати дохід у $3 млрд, порівняно з $5,1 млрд у 2021 році.

  • Посилання скопійованоlink copied

Власник соцмережі Twitter Ілон Маск заявив, що грошовий потік Twitter залишається від’ємним через майже 50% падіння доходів від реклами та велике боргове навантаження, що не відповідає його очікуванням у березні, що Twitter може досягти позитивного грошового потоку до червня.

“Потрібно досягти позитивного грошового потоку, перш ніж ми дозволимо собі розкіш зробити щось інше”, – написав Маск, відповідаючи на пропозиції щодо рекапіталізації, передає Reuters.

Зазначається, що це остання ознака того, що агресивних заходів щодо скорочення витрат після того, як Маск придбав Twitter у жовтні, недостатньо, щоб отримати позитивний грошовий потік у Twitter, і свідчить про те, що доходи Twitter від реклами, можливо, не відновилися так швидко.

Після звільнення тисяч співробітників і скорочення рахунків за хмарні послуги Маск заявив, що компанія скоротила свої неборгові витрати до $1,5 млрд із прогнозованих $4,5 млрд у 2023 році. Twitter також стикається з щорічними виплатами відсотків у розмірі близько $1,5 млрд унаслідок боргу.

Незрозуміло, який термін мав на увазі Маск, коли доходи від реклами впали на 50%. Він сказав, що у 2023 році Twitter має отримати дохід у $3 млрд, порівняно з $5,1 млрд у 2021 році.

Twitter піддався критиці через слабку модерацію вмісту, що супроводжувалося відтоком багатьох рекламодавців, які не хотіли, щоб їхні оголошення з’являлися поруч із неприйнятним вмістом.

Наймання Маском Лінди Яккаріно, колишнього керівника реклами Comcast NBCUniversal, як генерального директора, означало, що продажі реклами є пріоритетом для Twitter, навіть якщо він працює над збільшенням доходу від підписки.

Яккаріно почала працювати в Twitter на початку червня та повідомила інвесторам, що Twitter планує зосередитися на партнерстві з відео, авторами та торгівлею, а також веде переговори з політичними діячами та діячами індустрії розваг, платіжними службами та видавцями новин і ЗМІ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?