Депутати та інвестори закликали владу вирішити проблеми «зеленої» енергетики

5 березня 2021, 18:28Новини152

Этот материал также доступен на русском

Відповідну заяву було зроблено під час підписання Меморандуму про співпрацю з галузевими асоціаціями виробників електроенергії з відновлюваних джерел.

  • Посилання скопійованоlink copied

Народні депутати міжфракційного об’єднання (МФО) «Чиста енергія — здорове довкілля» та інвестори в «зелену» енергетику України заявили про потребу вивести сектор відновлюваної енергетики країни з боргової кризи для того, щоб держава не порушувала, а виконувала свої зобов’язання перед ЄС.

Відповідну заяву було зроблено під час підписання Меморандуму про співпрацю з галузевими асоціаціями виробників електроенергії з відновлюваних джерел, яке відбулося 5 березня, повідомляє Finance.ua.

«Основні положення меморандуму — це засади нашої взаємодії з асоціаціями, це підтримка міжнародних і національних інвесторів. Це обмін інформацією і спільна допомога. Це усунення існуючих проблем та подолання бар’єрів для розвитку зеленої енергетики. Це спільні заходи, які ми будемо проводити. І об’єднання зусиль для подолання кризових явищ», — сказав співголова МФО, народний депутат Олексій Гончаренко.

Голова Української асоціації відновлюваної енергетики Олександр Козакевич зазначив, що в поточних умовах депутати та асоціації мають сконцентруватися на захисті «зеленої» енергетики від штучних кризових явищ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…