Активи «Земельного капіталу» на аукціоні 22 лютого: серед застави за кредитами – нерухомість у Дніпропетровській області

8 лютого 2022, 12:59Новини172

Этот материал также доступен на русском

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. У них можуть взяти участь юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів виставить повторно на аукціон активи АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ», а саме права вимоги за кредитами юридичних осіб і дебіторську заборгованість. Відкриті електронні торги відбудуться 22 лютого 2022 року в системі Prozorro.Продажі.

Загальна сума заборгованості за активами становить 47,6 млн грн.

У забезпеченні за кредитами, зокрема, комерційна нерухомість у місті Першотравенськ Дніпропетровської області: ресторан площею 832,1 кв. м з гаражем, складом і огорожею на вулиці Шкільній, приміщення овочевої бази площею 3327,7 кв. м на вулиці Героїв Космосу, а також нерухомість площею 343,6 кв. м на вулиці Молодіжній. Крім цього, в заставі – комерційний транспорт і обладнання, легкові автомобілі AUDI А8 (2017 р. в.), TESLA model S (2016 р. в.), пасажирський мікроавтобус GMC SAVANA 5.7 (2001 р.в), а також три автомобілі LEXUS (2010 та 2007 р. в.).

Стартова ціна лоту – 47,6 млн грн.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. У них можуть взяти участь юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Стежити за перебігом торгів можуть усі охочі.

Детальна інформація про лот GL16N021071 та умови участі в аукціоні розміщена на сайті Фонду за посиланням, а також на сайті Prozorro.Продажі – за посиланням. Крім цього, детальна інформація про активи представлена в кімнаті даних банку та у віртуальній кімнаті даних, порядок доступу до неї – за посиланням.

Кошти від продажу цих активів Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами банку «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?