200 тисяч домогосподарств не отримали субсидію

5 листопада 2021, 09:02Новини285

Этот материал также доступен на русском

Українці, які отримали відмови, розгублені, адже їхнє матеріальне становище з минулого року не покращилося.

  • Посилання скопійованоlink copied

200 тисяч українців отримали відмови у призначенні субсидії, оскільки соцслужби почали перевіряти їхнє фінансове становище та знайшли законні підстави не давати компенсацію. Про це йдеться у повідомленні заступника міністра соціальної політики Віталія Музиченка у Facebook, – повідомляє Україна Комунальна.

Українці, які отримали відмови, розгублені, адже їхнє матеріальне становище з минулого року не покращилося.

Заступник міністра Мінсоцполітики Віталій Музиченко зазначив, що наявність понад одного житлового приміщення у власності вважається підставою для відмови у субсидії.

Крім цього, він перерахував такі причини, як наявність 100 тис. грн і більше на банківському рахунку або купівля вартістю понад 50 тис. грн, і пояснив, що раніше такі дані не перевірялись.

Також у компенсації відмовлять, якщо хтось із працездатних членів сім’ї довго ніде офіційно не працює та не перебуває на обліку у центрі зайнятості. За словами чиновника, ці причини стали підставою для відмови у призначенні субсидій 200 тисячам українців.

«Але це не означає, що вони втратили право на субсидію, адже ситуація може змінюватися. Адже життєві обставини можуть змінитися, причому як в один, так і в інший бік. І, відповідно, сім’я, яка ще вчора не мала права на отримання субсидії, сьогодні вже може на неї претендувати. Наприклад, може зменшитися сума заощаджень на депозитному рахунку або людина, яка не працювала раніше, працевлаштувалася», — зазначив Музиченко.

 

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн