За кордоном

Western Union відновила роботу в Афганістані

3 вересня 2021, 13:29Новини608

Этот материал также доступен на русском

Компанія взаємодіє з американським урядом, який заявив, що продовження гуманітарної діяльності в Афганістані, включаючи грошові перекази, відповідає політиці США.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міжнародні платіжні системи Western Union і MoneyGram відновили грошові перекази в Афганістан.

Це рішення відповідає прагненню США продовжити гуманітарну діяльність після захоплення талібами влади в країні, – повідомляє Фінансовий клуб з посиланням на Reuters.

«Велика частина нашого бізнесу, пов’язаного з Афганістаном, – це малозабезпечені сім’ї та грошові перекази для підтримки головних потреб людей, які проживають там», – зазначив президент Western Union в Азії, Європі, на Близькому Сході і в Африці Жан Клод Фарах.

За його словами, відкриття банків, а також зусилля США по наданню гуманітарної допомоги афганському народу вселили в Western Union впевненість у відновленні послуг.

Компанія взаємодіє з американським урядом, який заявив, що продовження гуманітарної діяльності в Афганістані, включаючи грошові перекази, відповідає політиці США.

Грошові перекази від робітників-мігрантів з-за кордону – головний засіб виживання для багатьох афганців. Крім того, відновлення міжнародних переказів допоможе економіці однієї з найбідніших країн світу пережити роки насильства і нестабільності.

MoneyGram також заявила, що відновлює свої послуги в координації зі своїми партнерами в країні та Асоціацією банків Афганістану.

«Ми визнаємо, що грошові перекази грають ключову роль в забезпеченні засобів до існування і повсякденні потреби афганського народу», – йдеться в заяві.

Western Union призупинила грошові перекази в Афганістан 16 серпня після захоплення талібами влади в Афганістані.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?