Виплати кредиторам «Місто Банку»: вимоги перших трьох черг задоволено повністю, на черзі – вкладники 200+

29 вересня 2021, 12:12Новини166

Этот материал также доступен на русском

Сума виплачених коштів становила 424,2 млн грн, включаючи позачергове задоволення вимог забезпечених кредиторів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Вимоги кредиторів перших трьох черг АТ «Місто Банк», що перебуває в ліквідації, задоволено в повному обсязі. Сума виплачених коштів становила 424,2 млн грн, включаючи позачергове задоволення вимог забезпечених кредиторів. Ця сума складає 44% від загального обсягу затверджених вимог кредиторів по цьому банку.

«Нагадаю, що Фонд затвердив ліквідаційну масу «Місто банку» 01.04.2021 року і розпочав продаж активів у квітні цього року. Менше ніж за півроку завдяки ефективному управлінню активами, їх продажу і здачі майна в оренду нам вдалося погасити майже половину затверджених вимог кредиторів «Місто банку», – зазначила заступник директора-розпорядника Фонду Ольга Білай.

На черзі – вкладники 200+, тобто фізичні особи з депозитами понад гарантовану суму 200 000 грн, чиї кредиторські вимоги належать до четвертої черги. Обсяг затверджених вимог цих кредиторів «Місто Банку» становить 184,3 млн грн.

Нагадаємо, що задоволення вимог кредиторів неплатоспроможних банків здійснюється за рахунок коштів, отриманих у результаті управління активами банку, а обсяг цих надходжень залежить від кількості та якості активів. Фонд здійснює виплати кредиторам у черговості, передбаченій частиною першою статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?