Колізії та конфлікти

Викрито схему переправлення через кордон іноземців, у тому числі громадян рф

28 червня 2022, 10:35Новини1053

Вартість «послуги» в середньому складала 26 тис. гривень

  • Посилання скопійованоlink copied

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру двом зловмисникам в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Досудовим розслідування встановлено, що групою осіб налагоджено протиправний механізм оформлення посвідок на тимчасове/постійне проживання в Україні іноземним громадянам з подальшою їх легалізацією на території держави, в тому числі громадянам держави-агресора російської федерації, залучаючи їх як волонтерів благодійної організації з можливістю безперешкодного в’їзду та виїзду через державний кордон.

Вартість «послуги» в середньому складала 26 тис. гривень.

У ході документування злочинної діяльності зловмисників затримано на «гарячому».
За місцем проживання фігурантів проведено обшуки та вилучено документи, що підтверджують протиправну діяльність, в тому числі чорнові записи з приводу оформлення можливих підроблених документів для виїзду в країни Європейського Союзу та документів про отримання вищої освіти державного зразка.
Викриття зловмисників здійснювалося за матеріалами та у взаємодії з управлінням міграційної поліції ГУНП у м. Києві. Наразі прокуратурою повідомлено затриманому про підозру та скеровано до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, встановлюються інші особи, які могли бути причетними до незаконної діяльності.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?