Vodafone підключився до Системи BankID НБУ

15 квітня 2022, 09:45Новини319

Этот материал также доступен на русском

Українці, які мають намір здійснити перенесення мобільного номера від іншого оператора до мережі Vodafone Україна, можуть зробити це дистанційно, здійснивши ідентифікацію через Систему BankID НБУ

  • Посилання скопійованоlink copied

До Системи BankID НБУ підключився ще один мобільний оператор – Vodafone.

Тепер громадяни України, які мають намір здійснити перенесення мобільного номера від іншого оператора до мережі Vodafone Україна, можуть зробити це дистанційно, здійснивши ідентифікацію через Систему BankID НБУ, – повідомляє прес-служба регулятора.

Тобто для отримання такої послуги уже немає необхідності відвідувати магазин Vodafone з документами, що засвідчують особу. Для цього потрібно лише мати рахунок фізичної особи в одному із 40 банків – учасників Системи BankID НБУ. Дізнатися більше про таку послугу можна на офіційному представництві мобільного оператора Vodafone.

“Ми розуміємо, що під час війни кожному потрібно підтримувати постійний зв’язок із рідними та близькими людьми. Можливість скористатися послугою зміни мобільного номера віддалено – це зручно і безпечно. Використання Системи BankID НБУ як способу ідентифікації значно прискорить та спростить таку процедуру для українців. Адже сьогодні 99,6% громадян, які мають рахунки в українських банках, мають можливість отримувати послуги дистанційно, використовуючи нашу систему”, – зазначила Ольга Василєва, заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ.

Система BankID Національного банку – державна система віддаленої ідентифікації, використовуючи яку громадяни можуть легко та безпечно отримувати онлайн-доступ до державних, фінансових та комерційних послуг.

Нагадаємо, що у квітня 2021 році до Системи BankID НБУ вже підключився перший мобільний оператор lifecell Україна.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону