В Мінекономіки розповіли про аналог кредитної програми «5-7-9» для великого бізнесу

3 серпня 2023, 14:14Новини201

Этот материал также доступен на русском

Фокус чинної кредитної програми «5-7-9» повинен залишатися на малому та середньому бізнесі

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство економіки працює над новою кредитною програмою для великого бізнесу. Вона буде подібна до діючої «5-7-9», але з більшими лімітами.

Про це у коментарі Forbes розповіла перша віцепремʼєрка, міністерка економіки Юлія Свириденко, йдеться у редакційному матеріалі.

Програма буде доступна зокрема для компаній зі сфери енергетики, а також фокусуватиметься на відновленні критичної інфраструктури, наприклад, портової, яка була зруйнована під час війни, каже Свириденко. «Вже дивимось на бюджетні можливості та спілкуємося з ринком», – додає вона.

Роль держави у новій програмі також буде полягати у компенсуванні відсоткової ставки, уточнила очільниця Мінекономіки. Вона не навела інших деталей ймовірної нової кредитної програми.

Фокус чинної кредитної програми «5-7-9» повинен залишатися на малому та середньому бізнесі, зазначає Свириденко. Зараз програма коригується в залежності від потреб економіки, зазначає міністерка. «Коли була продовольча криза програму розширювали на торговельні мережі, – наводить приклад вона. – Нещодавно ми долучили до програми виробників дронів та проєкти енергоефективності».

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні