Проекти та інновації

Уряд ухвалив меморандум про створення механізму біржових торгів

8 червня 2021, 15:39Новини170

Этот материал также доступен на русском

Текст самого меморандуму в оприлюдненому документі відсутній.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів України затвердив проєкт меморандуму про взаєморозуміння з ЄБРР, Американською торговельною палатою в Україні та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), зазначає FinClub.

Так, відповідне розпорядження №582-р передбачає створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу та організованих товарних ринках.

Текст самого меморандуму в оприлюдненому документі відсутній.

Як зазначається, ще в січні НКЦПФР презентувала проєкт меморандуму щодо створення Українського міжнародного фінансового центру (УМФЦ) для функціонування фондового ринку.

Проєкт меморандуму між урядом, USAID і ЄБРР передбачає новий регіональний центр ринків капіталу та товарних ринків, який включатиме у свою структуру 5 установ: Консультативну раду, Бюро зв’язків з інвесторами, Арбітражний центр, Універсальну біржу та Фінансово-інфраструктурний холдинг.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні