“Укртрансгаз” відсудив у “Львівгазу” 71 млн грн

13 січня 2022, 16:40Новини106

Этот материал также доступен на русском

Початковий обсяг позовних вимог “Укртрансгазу” був 826,2 млн грн, але частину з них – на 127,9 млн грн – держкомпанія відкликала.

  • Посилання скопійованоlink copied

11.10.2021 Західний апеляційний госпсуд частково задовольнив апеляційну скаргу “Укртрансгазу” та скасував рішення Госпсуду Львівської області від 10.02.2021 (у справі №914/2/19), яким держкомпанії було відмовлено в задоволенні позову до “Львівгазу” про стягнення 698,4 млн грн заборгованості за послуги балансування обсягів природного газу (в періоди 2016-2018 років), зазначає Finbalance.

Водночас Західний апеляційний госпсуд вирішив стягнути з “Львівгазу” на користь “Укртрансгазу” 71 млн грн заборгованості.

Так, початковий обсяг позовних вимог “Укртрансгазу” був 826,2 млн грн, але частину з них – на 127,9 млн грн – держкомпанія відкликала.

Як зазначається, в листопаді 2021 року Верховний Суд відкрив касаційні провадження за касаційними скаргами “Укртрансгазу” та “Львівгазу” на постанову суду апеляційної інстанції в цій справі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Під час проведення підготовчого засідання у справі про банкрутство суд не має змоги вирішити спір про право

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Суддя вбачає головну місію судової практики у створенні умов для розуміння кредитором і боржником своїх майбутніх дій внаслідок застосування процедур банкрутства

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс є підсумковими документами, які підтверджують належне проведення ліквідатором всіх необхідних заходів ліквідаційної процедури

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Фраудаторні правочини вчиняються не лише у процедурі банкрутства, або у межах так званого «підозрілого періоду», але і в межах інших приватно-правових відносин.

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
"Гратись" з легалізацією шляхів виведення майна та коштів з банку напередодні його ліквідації не дозволено нікому

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Притаманною ознакою такої відповідальності є те, що особа, яка є відповідачем, повинна доказати відсутність своєї вини