Укргазбанк перераховує 2 млрд грн у держбюджет як авансову сплату податку на прибуток

15 квітня 2022, 10:46Новини250

Этот материал также доступен на русском

Така підтримка надзвичайно потрібна нашій державі саме сьогодні – під час війни, коли країні доводиться витрачати усі кошти та сили на боротьбу із ворогом.

  • Посилання скопійованоlink copied

Укргазбанк повідомив, що сплачує 2 млрд грн податків наперед.

Як йдеться у повідомленні, Державний Укргазбанк завчасно сплатить податки до держбюджету для підтримки нашої обороноздатності, економіки, та відбудови зруйнованої інфраструктури.

Так, Банк перераховує 2 мільярди грн податків наперед. Мова йде про авансову сплату податку на прибуток.

“Така підтримка надзвичайно потрібна нашій державі саме сьогодні – під час війни, коли країні доводиться витрачати усі кошти та сили на боротьбу із ворогом. Це наш внесок у цю безстрашну боротьбу, яка має закінчитися тільки перемогою України. Під час війни нашим пріоритетом є підтримка клієнтів, українського бізнесу та стабільності фінансової системи загалом. Ми підтримуємо Збройні Сили України та міста, які найбільше постраждали від рашистів.

Загалом на потреби армії ми спрямували близько 380 млн грн благодійної допомоги.

А зараз ми розпочали активно підтримувати українські міста та рятувальників, які задіяні у розчищенні завалів та порятунку людей. Міста Буча, Чернігів, Запоріжжя вже отримали фінансову підтримку на відбудову інфраструктури. Додатково було надано близько 5 млн грн на таку допомогу”, – повідомляє банк.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?