Укрексімбанк продає право вимоги за іпотечним боргом

25 листопада 2021, 11:22Новини29

Этот материал также доступен на русском

Державний Укрексімбанк продає право вимоги за кредитом на будівництво зернового терміналу в морському порту «Очаків».

  • Посилання скопійованоlink copied

У пулі активів на продаж одним з найбільш недорогих та інвестиційно привабливих лотів є права вимоги за кредитним договором, забезпеченим іпотекою зернового терміналу в МПТ «Очаків», – повідомляє Фінансовий клуб.

Першу чергу терміналу, яка складається в тому числі з трьох силосів загальною потужністю зберігання до 20 тис. тон зерна, введено в експлуатацію. Для другої черги потужністю до 30 тис. тон виконані проектувальні та підготовчі роботи на відведених ділянках.
Термінал оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників для приймання, зберігання та перевалки зернових культур, технологічні процеси автоматизовані. Доставка вантажів в порт може здійснюватися автомобільним та водним транспортом.

Комплекс має високий економічний та технологічний потенціал подальшого збільшення потужностей зберігання та перевалки. Інтенсивний розвиток річкової логістики, який очікується вже у найближчі роки, здатний в рази збільшити обсяги вантажних перевезень зернових у районах річки Дніпро.

Наявність вільних прилеглих ділянок дозволяє за необхідності розширити термінал, а також існує можливість будівництва глибоководного причалу і поглиблення акваторії для приймання суден більшого класу.

Управління комплексом може здійснюватися як окремо, так і в складі вертикально-інтегрованого холдингу. Наявність власного терміналу як однієї з виробничих ланок може дати синергію для експорто-орієнтованого агробізнесу. Зокрема, сприяти зниженню собівартості сільгосппродукції з урахуванням доставки кінцевому покупцю, забезпеченню першочерговості та оптимальних строків обробки власних вантажів для зниження логістичних ризиків.

Торги за лотом зі стартовою ціною 36,7 млн грн заплановані на 13 грудня 2021 р.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
До фіксації порушень Правил дорожнього руху (далі ПДР) залучать активних громадян

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У справах щодо транскордонної неспроможності об’єктом домовленостей є питання початку, розгляду та припинення проваджень у справах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Економіка лісової галузі здатна продукувати мільярди гривень бюджетних надходжень

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У справі про банкрутство компанії Jet Airways настає завершальна стадія

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Легалізація криптовалюти — це лише перший, але важливий крок, який може посприяти в побудові чіткої і прозорої системи ринку криптовалюти

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Що сталося з компанією, чому її падіння може мати такий вплив на світову економіку і Україну зокрема, та чи може влада Китаю цьому зарадити?