За кордоном

У РФ позасудове банкрутство можна буде отримати з боргами до 1 млн рублів

4 серпня 2021, 09:41Новини191

Этот материал также доступен на русском

Мінекономрозвитку РФ пропонує збільшити максимально допустимий для відкриття спрощеної процедури банкрутства загальний розмір боргу до 1 млн рублів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Мінекономрозвитку РФ запропонувало вдвічі збільшити максимальний поріг боргу, при якому людина може ініціювати особисте банкрутство в позасудовому порядку через багатофункціональний центр (БФЦ). Зараз цією процедурою можуть скористатися ті росіяни, чий борг становить до 500 тис. рублів. Про це повідомляє ДОЛГ.РФ з посиланням на «Інтерфакс».

Зараз особисте банкрутство може ініціювати громадянин, який має непогашені зобов’язання на суму від 50 000 до 500 000 рублів і в його відношенні виконавче провадження було припинено через відсутність майна і не порушено нове після повернення виконавчого документа стягувачу.

Мінекономрозвитку пропонує збільшити максимально допустимий для відкриття спрощеної процедури банкрутства загальний розмір боргу до 1 млн рублів. При цьому розмір грошових зобов’язань не повинен буде виходити за рамки 50 000-500 000 рублів, аналогічний ліміт встановлюється і для боргів перед бюджетом.

Також пропонується дозволити громадянам один раз, в рамках позасудової процедури банкрутства, подавати уточнені заяви, в тому числі коригувати список кредиторів. В такому випадку півроку, відведені на процедуру банкрутства, починають відраховуватися заново – з моменту публікації уточненого повідомлення на федеральному ресурсі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?