За кордоном

У РФ до 2030 року створять механізм виходу громадян із ситуації закредитованості

14 вересня 2021, 09:04Новини297

Этот материал также доступен на русском

Вже здійснено ряд кроків у цьому напрямку – введені іпотечні канікули, накопичений перший досвід застосування інституту банкрутства громадянина, в тому числі в позасудовому порядку тощо.

  • Посилання скопійованоlink copied

Стратегія розвитку фінансового ринку до 2030 року, представлена ​​Мінфіном РФ для громадських обговорень, передбачає, що Міністерство фінансів РФ і Банк Росії пропрацюють механізм виходу закредитованого громадянина зі складної ситуації, – повідомляє ДОЛГ.РФ.

«У перспективі в периметр захисту громадянина на фінансовому ринку має в повній мірі увійти створення працюючого механізму виходу закредитованого громадянина зі складної ситуації. Для цього необхідне створення ефективної системи банкрутства громадян та запровадження інституту медіації при реструктуризації боргового навантаження громадян», – цитує ТАСС текст документа.

У стратегії наголошується, що вже здійснено ряд кроків у цьому напрямку – введені іпотечні канікули, накопичений перший досвід застосування інституту банкрутства громадянина, в тому числі в позасудовому порядку, від претензій кредиторів захищений прожитковий мінімум.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?