У квітні 2022 року виплати гарантованого відшкодування вкладникам банків-банкрутів склали 299,4 млн грн

24 травня 2022, 11:36Новини283

Этот материал также доступен на русском

Загалом у січні-квітні поточного року вкладники банків, що ліквідуються Фондом, отримали гарантоване відшкодування на суму 593.3 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Станом на 1 травня 2022 року в реєстрі учасників Фонду гарантування вкладів нараховувалося 69 діючих банків. На початок травня 2022 року тривала ліквідація 49 неплатоспроможних банків, ліквідацію 51 банку Фондом уже завершено, – повідомляє прес-служба відомства.

Кошти Фонду

Загальна сума коштів, акумульованих Фондом на 1 травня 2022 року, склала 19 256,6 млн грн. Від регулярного збору до Фонду у січні-квітні 2022 року надійшло 2 327,4 млн грн.

Сума коштів, виплачена вкладникам неплатоспроможних банків

У квітні 2022 року виплати гарантованого відшкодування вкладникам банків, що перебувають в управлінні Фонду, склали 299,4 млн грн. Загалом у січні-квітні поточного року вкладники банків, що ліквідуються Фондом, отримали гарантоване відшкодування на суму 593.3 млн грн.

 

Станом на 1 травня 2022 року загальна сума виплат у межах гарантованого відшкодування вкладникам банків, переданих в управління Фонду після набрання чинності Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (26.02.2012), склала 91 573,0 млн грн.

До набрання чинності зазначеного закону Фонд виплатив вкладникам відшкодування на загальну суму 4 686,4 млн грн. До 2012 року Фонд лише відшкодовував гарантовану суму вкладникам неплатоспроможних банків, при цьому тимчасову адміністрацію та ліквідацію здійснював НБУ.

Таким чином, з початку заснування Фонду сума виплат гарантованоговідшкодування склала 96 259,4 млн грн.

 

 

 

Ключові рішення Фонду за квітень 2022 року стосовно банків, що ліквідуються

З 22 квітня 2022 року Фонд безпосередньо здійснює ліквідації АТ«РОДОВІД БАНК».

26 квітня 2022 року рішенням виконавчої дирекції Фонду затверджено ліквідаційний баланс АТ «БАНК ВЕЛЕС». У зв’язку з цим припинено виплати гарантованого відшкодування вкладникам банку та завершено його ліквідаційну процедуру.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону