Ціна теплової енергії зросте мінімум на 20%

7 червня 2021, 10:30Новини222

Этот материал также доступен на русском

У сукупності з подорожчанням електричної енергії, інфляційними, девальваційними чинниками це призведе до подорожчання платіжки, щонайменше, на відсотків 20, а може навіть і більше.

  • Посилання скопійованоlink copied

Ціна теплової енергії обов’язково виросте з настанням опалювального сезону. Про це на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA розповів експерт з питань енергетики Геннадій Рябцев, – повідомляє Україна Комунальна.

«Якщо говорити про опалювальний сезон, то ціна теплової енергії буде зростати, точніше, обов’язково виросте, тому що були скасовані спеціальні зобов’язання на ринку природного газу і це означає, що теплокомуненерго будуть отримувати газ за ціною вище, ніж вони отримували в минулому опалювальному сезоні» , – сказав Геннадій Рябцев.

На думку експерта, ціна на тепло зросте мінімум на 20%.

«У сукупності з подорожчанням електричної енергії, інфляційними, девальваційними чинниками це призведе до подорожчання платіжки, щонайменше, на відсотків 20, а може навіть і більше. Все залежить від того, якою буде ціна на електроенергію і про який рівень цін домовляться теплокомуненерго з постачальниками газу », – сказав Геннадій Рябцев.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн