За кордоном

Rocky Ram під санкціями. Італія заарештувала 25-кімнатну віллу Мазепіна зі скульптурними садами (ВІДЕО)

12 квітня 2022, 13:08Новини409

Колишній 23-річний гонщик Haas Микита Мазепін потрапив під санкції разом зі своїм батьком-олігархом Дмитром

  • Посилання скопійованоlink copied

У звільненого російського гонщика Формули-1 Микити Мазепіна італійською владою було арештовано активи, включаючи майно на суму понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

Колишній гонщик Haas і його батько-олігарх Дмитро потрапили під санкції відразу після жорстокого вторгнення володимира путіна в Україну.

Напередодні італійська фінансова поліція захопила їхню розкішну віллу в районі Портіско в Ольвії на північно-східному узбережжі Сардинії, яка свого часу стала прихистком для багатих росіян.

Вілла під назвою Rocky Ram була куплена Мазепіними в 2012 році, має 25 кімнат, красиво оформлені скульптурні сади на скелі та декілька розкішних басейнів.

За даними італійської фінансової поліції, нерухомість офіційно належить компанії, що базується на Кіпрі під назвою Ferimod Investments (створена у 2009 році), кінцевим бенефіціаром якої і є Мазепін-молодший.

Прес-секретар італійської фінансової поліції повідомив ЗМІ, що “арешт житлового комплексу вартістю 105 мільйонів євро є частиною поточного списку санкцій Європейського Союзу”.

Це вже другий раз, коли італійська влада арештовує активи в Портіско – минулого місяця також було арештовано майно на 97 мільйонів фунтів стерлінгів у мальовничому прибережному містечку, що належить найбагатшій людині росії Олексію Мордашову.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога