Проекти та інновації

Реалізація іпотечного майна здійснюватиметься за прозорою процедурою

20 липня 2021, 11:10Новини252

Этот материал также доступен на русском

Законом внесено зміни до ряду законодавчих актів у сфері реалізації арештованого майна в межах процедури виконавчого провадження.

  • Посилання скопійованоlink copied

16 липня у Верховній Раді прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні», – повідомляє Вісник.Офіційно про податки.

Законом створено передумови для посилення прозорості системи реалізації арештованого майна з дотриманням принципу нотаріального засвідчення фактів для надання їм юридичної вірогідності, підвищення ефективності виконання судових рішень, вдосконалення нормативного регулювання, а також усунення суперечностей між чинними актами в частині реалізації активів в межах процедури виконавчого провадження.

Законом внесено зміни до ряду законодавчих актів у сфері реалізації арештованого майна в межах процедури виконавчого провадження, а саме:

  • виключено процедуру реалізації за фіксованою ціною;
  • визначено порядок проведення електронних аукціонів Кабінетом Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері реалізації майна (майнових прав, інших активів).
  • забезпечено можливість проведення електронних аукціонів у спосіб продажу майна з можливістю зниження початкової ціни;
  • запроваджено процедури, які забезпечать прозору реалізацію активів;
  • вдосконалено процедуру реалізації предмета іпотеки з дотриманням принципу нотаріального засвідчення фактів для надання їм юридичної вірогідності.

Проект Закону зареєстровано за №3360-1.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?