За кордоном

Прострочена заборгованість росіян за кредитами зросла на 22% до майже 1 трлн рублів

5 квітня 2021, 13:33Новини223

У попередні роки обсяг прострочення, навпаки, знижувався: на початок березня 2020 року, в порівнянні з попереднім роком, він зменшився на 1,2%, а в 2019 – на 5%.

  • Посилання скопійованоlink copied

В 2021 році прострочена заборгованість росіян за кредитами зросла на 22% до майже 1 трлн рублів замість того, щоб зменшуватися, як це було останні два роки. Про це повідомляє Долг.РФ.

Як йдеться у повідомленні, станом на 1 березня 2021 року сума простроченої заборгованості по кредитах фізичних осіб склала 976,1 мільярда рублів. Зростання показників за рік склало 176 млрд рублів або 22%, зазначено в даних Центробанку.

При цьому, в попередні роки обсяг прострочення, навпаки, знижувався: на початок березня 2020 року в порівнянні з попереднім роком він зменшився на 1,2%, а в 2019 – на 5%.

У той же час продовжилося щорічне зростання обсягу кредитування росіян: якщо на 1 березня 2021 року кредитний портфель громадян склав 20,8 трлн рублів, то роком раніше він дорівнював 18 трлн рублів. У 2019 і 2018 роках сума виданих позик становила 15,3 і 12,4 млрд рублів відповідно.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону