Побутових споживачів переведуть на річний контракт на газ з 1 травня 2021 р.

7 квітня 2021, 12:18Новини710

Этот материал также доступен на русском

Переведення споживачів на базовий річний тариф буде здійснено автоматично. Це позбавить від необхідності укладання нових договорів з постачальниками та збору необхідних для цього документів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Як повідомив Голова правління Асоціації постачальників енергоресурсів Артем Компан, за ініціативою Кабінету Міністрів всі побутові споживачі з 1 травня 2021 р. будуть переведені на річний контракт на газ.

«Переведення споживачів на базовий річний тариф буде здійснено автоматично. Це позбавить від необхідності витрачати час на укладання нових договорів з постачальниками та збору необхідних для цього документів», – зауважив А. Компан.

На даний момент постачальники газу вже активно готуються до введення річних контрактів для своїх клієнтів. Артем Компан підкреслив, що введення річних контрактів допоможе стабілізувати ситуацію на газовому ринку.

«Введення річного контракту дозволить зберегти розвиток ринку газу в Україні та не суперечить домовленостям з нашими міжнародними партнерами – МВФ та ЄС. Передбачуваність роботи ринку зніме соціальну напругу в країні та стане вагомим аргументом для залучення інвесторів», — резюмував голова правління Асоціації постачальників енергоресурсів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • Влада i люди
Останніми роками спостерігається відсутність суттєвих конфліктних ситуацій між всіма суб'єктами, задіяними в формуванні дисциплінарної практики стосовно АК

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

НААКУ

Статті • Влада i люди
Обов`язок АК провести аналіз фінансово-господарського стану боржника кореспондується із відповідальністю арбітражного керуючого за невиконання або неналежне виконання, покладених на нього обов`язків

НААКУ

Статті • Влада i люди
Чим більше арбітражних керуючих проголосує, тим чіткішим і однозначним вийде сигнал від спільноти

НААКУ

Статті • Влада i люди
Національний банк України стає обов’язковим учасником справ про банкрутство страховика

НААКУ

Статті • Влада i люди
Висновки за результатом проведеного аналізу ФГД – це головне підґрунтя для розшуку та повернення активів боржника