Побутових споживачів переведуть на річний контракт на газ з 1 травня 2021 р.

7 квітня 2021, 12:18Новини645

Этот материал также доступен на русском

Переведення споживачів на базовий річний тариф буде здійснено автоматично. Це позбавить від необхідності укладання нових договорів з постачальниками та збору необхідних для цього документів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Як повідомив Голова правління Асоціації постачальників енергоресурсів Артем Компан, за ініціативою Кабінету Міністрів всі побутові споживачі з 1 травня 2021 р. будуть переведені на річний контракт на газ.

«Переведення споживачів на базовий річний тариф буде здійснено автоматично. Це позбавить від необхідності витрачати час на укладання нових договорів з постачальниками та збору необхідних для цього документів», – зауважив А. Компан.

На даний момент постачальники газу вже активно готуються до введення річних контрактів для своїх клієнтів. Артем Компан підкреслив, що введення річних контрактів допоможе стабілізувати ситуацію на газовому ринку.

«Введення річного контракту дозволить зберегти розвиток ринку газу в Україні та не суперечить домовленостям з нашими міжнародними партнерами – МВФ та ЄС. Передбачуваність роботи ринку зніме соціальну напругу в країні та стане вагомим аргументом для залучення інвесторів», — резюмував голова правління Асоціації постачальників енергоресурсів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

ДПС

Статті • Влада i люди
Можна прогнозувати збільшення звернень органів ДПС до судів із позовами про стягнення боргів з податків та зборів