Проекти та інновації

Нерухомість збанкрутілих банків передаватимуть в оренду через систему Prozorro.Продажі

27 квітня 2021, 17:51Новини182

Этот материал также доступен на русском

Планується, що строк дії пілотного проєкту складе 1 рік.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізосіб повідомив, що планує запустити пілотний проєкт, суть якого полягає в наданні в тимчасове користування майна банків, які знаходяться у стані ліквідації, шляхом проведення відкритих електронних торгів. Аукціони будуть організовуватись в системі Prozorro.Продажі.

Про це повідомляє Європейська товарна біржа, зазначає Finance.ua.

Так чиновники планують звернути увагу потенційних орендарів на зазначені об’єкти нерухомості, а також підвищити рівень конкуренції між ними. адже до системи підключена велика кількість різних торгових майданчиків, якими користуються чимало клієнтів.

Як зазначається, зацікавлені особи зможуть придбати в оренду об’єкти нерухомого майна різної площі та призначення. Зокрема, на аукціон виставлять приміщення, що знаходяться в центрі Києва. Процедура торгів буде відбуватись за голландською моделлю, за якою передбачається покрокове зниження стартової ціни.

Перші пропозиції найближчим часом можна буде знайти на сайті ФГВФО, а також в системі Prozorro.Продажі. Взяти участь зможуть всі бажаючі, які в ній зареєстровані. В оголошеннях висвітлять всю інформацію про об’єкт: детальний опис з планом і фотографіями, стартову ціну та умови участі у тендері.

Планується, що строк дії пілотного проєкту складе 1 рік. Порядок його реалізації встановлений відповідним Положенням, затвердженим рішенням виконавчої дирекції Фонду від 07.12.2020 року.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.